SUPERMICRO شامل انواع مختلفی از محصولات حرفه‌ای شامل سرورها، تجهیزات ذخیره‌سازی داده‌ها، محصولات ویژه محاسبات سریع و تجهیزات شبکه می‌باشد.

تنوع محصولات سوپرمیکرو Supermicro کمک می‌کند تا برای هر مساله‌ای راه‌کار ویژه بر اساس نیاز مشتری طراحی گردد . در راه‌کارهای سوپرمیکرو Supermicro امکان انتخاب ابعاد محصولات، کارایی و قابلیت مدیریت برای هر بخش از محصولات وجود دارد. این راه‌کارها برای کمک به مشتریان، پیچیدگی و ریسک پروژه‌های فناوری اطلاعات را کاهش می‌دهند،  هزینه‌های راه‌اندازی و راهبری سیستم را کنترل می‌کنند و زمان بهره‌برداری از سیستم را کاهش می‌دهند.

سرورهای سوپرمیکرو Supermicro شامل سرورهای ایستاده (SuperWorkstation)، قابل نصب در رک (SuperServer) و تیغه (SuperBlade) و همچنین سیستم‌های یکپارچه می‌باشند،

راه‌کارهای ذخیره‌سازی سوپرمیکرو Supermicro شامل انواع سرورهای NAS می‌شود. از سرورهای ذخیره‌سازی مبتنی بر‌هاردهای (SAS (SuperStorage تا سرورهایی که کاملا از‌هاردهای NVMe استفاده می‌کنند تا تجهیزات مختلف برای طراحی یک استوریج مناسب مانند کارتهای کنترل کننده Raid و سرورهای ذخیره‌سازی دو طرفه (double-sided storage).

تجهیزات شبکه سوپرمیکرو شامل سوئیچ‌های لایه دو و سه (Switch)، کارتهای شبکه (Router) و سوییچهای ویژه پردازش سریع مبتنی بر Omni-Path است.

سوپرسرور

سرورهای سوپرمیکرو تنوع بسیار بالایی از نظر تعداد پردازنده، تعداد گره، اندازه سرور و پشتیبانی از انواع‌هارد، رم و کارتهای PCI دارند.

ذخیره ساز

سرورهای ذخیره‌سازی سوپرمیکرو با تنوع زیاد، کارایی و بهره‌بری‌ بالا از قابلیت اطمینان بالایی نیز برخوردار هستند که آنها را برای ذخیره‌سازی انواع داده کوچک و بزرگ مناسب می‎سازد.

سرور ایستاده

سرورهای ایستاده سوپرمیکرو با استفاده از آخرین تکنولوژی برای کاربردهای مختلف نظیر CAD/CAM/CAE، رندر، مدل‌سازی سه‌بعدی و شبیه‌سازیهای مهندسی طراحی شده‌اند.

تجهیزات شبکه

تجهیزات شبکه سوپرمیکرو شامل سوئیچ‌های لایه دو و سه (Switch)، کارتهای شبکه (Router) و سوییچهای ویژه پردازش سریع مبتنی بر Omni-Path است.