دوره های آموزشی

دوره های آموزشیادامه مطلب

گواهینامه ها

گواهینامه ها
ادامه مطلب

مشاوره

مشاوره
ادامه مطلب
 • رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در طول دوره الزامی می‌باشد.
 • دانشجویان گرامی ، از آنجا که تمامی هماهنگی‌ها بین دانشجو و آموزشگاه(از قبیل تعویق کلاس، اعلام کنسلی، کلاس فوق‌العاده، امتحانات و …) از طریق تلفن همراه صورت می‌گیرد، لذا در ارائه شماره تلفن همراه (و شماره واتس اپ) خود دقت لازم را مبذول فرموده و هر گونه تغییرات در این خصوص را در اسرع وقت به مسئولین ثبت‌نام اعلام فرمائید.
 • جهت حفظ شان استاد، دانشجویان و حرمت محیط آموزش، از صرف هرگونهخوراکی و آشامیدنی در داخل کلاس‌ها خودداری فرمایید.
 • تمامی تجهیزات آموزشی(اعم از سخت افزار و نرم افزار) از محل درآمد شهریه دانشجویان گرامی بودجه‌بندی و خریداری شده و در کلاس‌های جاری و کلاس‌های آینده مورد استفاده دانشجویان محترم قرار می‌گیرد. اهتمام شما در حفظ و نگهداری هرچه بهتر این تجهیزات موجب ارتقاء کیفیت آموزش خواهد بود، لذا خواهشمند است بدون هماهنگی اساتید محترم و مهندسین فنی هیچ جا‌به‌جایی و یا تغییری در استفاده از تجهیزات شرکت ایجاد نفرمایید، جبران خسارت هر گونه آسیب و لطمه به امکانات آکادمی بر عهده دانشجو می‌باشد.
 • درصورت بروز هرگونه مشکل در مورد برگزاری کلاس‌های درسی و یا پرسنل شرکتبه هیچ وجه شخصا وارد عمل نشده و مشکلات و مسائل آموزشی خود را با مدیران آکادمی و مشکلات و مسائل پرسنلی و اداری را با مدیر داخلی در میان بگذاریدشرکت متعهد می‌گردد بدون فوت وقت به آنها رسیدگی نماید.
 • شرکت در موارد فورس ماژور(قوه قهریه) از قبیل قطع همکاری استاد و همچنین عوامل دیگری که خارج از اختیار شرکت باشد، مجاز به تغییر استاد یا مکان برگزاری دوره آموزشی بوده و در صورت فقدان شرایط برگزاری به دلایل ذکر شده، شرکت می‌تواند تا یک ماه دوره آموزشی را به حالت تعلیق درآورده و در صورت استمرار مکلف به محاسبه شهریه مستهلک شده و کسر آن از دانشجو و استرداد مابقی شهریه می‌باشد.
 • مدرک دانشجویان گرامی در پایان دوره آموزشی مشروط به موارد ذیل صادر می‌گردد:
  • تائید استاد محترم با توجه به مواردی از قبیلحضور پیوسته و به موقع در ساعات اعلام شده، به دست آوردن حد نصاب نمره در امتحان میان‌ترم و پایان‌ترم و انجام سناریوهای عملی در کلاس.
  • تسویه حساب کامل، نداشتن غیبت غیر مجاز (میزان غیبت مجاز معادل ۱۰% از کل جلسات کلاس به غیر از کمپ ها می‌باشد)
  • برای دریافت مدرک پس از حصول اطمینان از صدور آن با هماهنگی قبلی،شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱7 با ارائه اصل کارت ملی، مدرک خود را دریافت نمایند.

همچنین استاد می‌تواند ۱۰% جلسات را کنسل نماید که این امر از طریق کانال های ارتباطی حتما پیش از کلاس به تمامی دانشجویان اطلاع داده خواهد شد.

ثبت نام با پیش‌پرداخت 30 % از مبلغ کل دوره و مشروط بر تکمیل آیین‌نامه توسط دانشجو قطعی محسوب می‌گردد.
ثبت‌نام به‌ صورت نقدی برای پرداخت کامل شهریه تا 10 روز قبل از شروع دوره 10% و تا روز شروع دوره 5% تخفیف لحاظ می‌گردد.

ثبت‌نام به‌ صورت اقساط با واریز 30% از کل مبلغ به عنوان پیش‌پرداخت و 70% الباقی به صورت اقساط مشروط (با هماهنگی امور مالی) و با ارائه چک ضمانت امکان‌پذیر می‌باشد، بدیهی است پس از تسویه کامل، چک به دانشجو عودت داده می‌شود.

دانشجویان می‌‌توانند بدون پرداخت شهریه دوره، ثبت نام خود را تا 15 روز قبل از تاریخ شروع کلاس رزرو نمایند. بدیهی است پس از آن با پرداخت پیش ثبت‌نام، رزرو آنها قطعی می‌گردد و در غیر این صورت ثبت‌نام منتفی خواهد شد.

 • در صورت انصراف تا 15 روز کاری، قبل از شروع دوره کل مبلغ عودت داده می‌شود.
 •  در صورت انصراف در کمتر از 7 تا 3 روز کاری 50% از کل مبلغ کسر می‌گردد.
 •  در صورت انصراف در کمتر از 3 روز کاری تا شروع دوره 70% از کل مبلغ کسر می‌گردد.
 •  در صورت برگزاری کلاس حتی اگر دانشجو در اولین جلسه شرکت نکرده باشد وجه دریافتی به هیچ عنوان عودت داده نمی‌شود.
آکادمی ویرا
ارائه آموزشهای تخصصی حوزه فناوری اطلاعات
انتخاب درست مهمترین و پر اهمیت ترین دلایل پیشرفت و موفقیت هر فرد است.
بی شک اهمیت و جایگاه مهم یک مشاور در انتخاب مسیر چند ده ساله یک فرد بر هیچ کسی پوشیده نیست. از این رو آکادمی ویرا، بر آن است که گامی کوچک اما موثر را به صورت تکمیلی از پایه تا حرفه ای شدن بردارد. مشاوران ما برای شما برنامه های راهبردی و هدفگذاری و اصول یادگیری تخصصی را یاد خواهند داد و همیشه همراه و همگامتان خواهند بود.
راهکارهای امن ویرا

ارائه راهکارهای یکپارچه امن فناوری اطلاعات و ارتباطات

تجربه
80%
رضایت مشتری
90%
مشاوره
85%